Оплакване от несправедлив бан

Архив на Оплаквания от несправедлив Бан.
Заключено
Аватар
Kompressor
Потребител
Потребител
Points: 0,00 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Юни 09, 2022 8:52 am

Оплакване от несправедлив бан

Мнение от Kompressor »

Вашият ник : Kompressor
Вашето IP : 87.50.180.239
Причина, поради която сте баннат : Причина: nauchi cs-a manqk ,] i vij saita влезнах 5 минути играх, ядох бана. Тоз път чист бях. Предишният бан беше правилно. ама този път влезнах без никви боклуци, админът директно ме банна. Имам демо. Вие сте баннат!

Nickname на Админа : trevoman4etu
Demo-то от сървъра : https://dox.abv.bg/download?id=64a53d4250
Този път искам внимателно да гледате, искам и да сканирате демото, да видиме този път да ли имам хак или нещо си там.
по-принцип играя със 300-500фпс и бия каски лесно. и тоз ма взе за хак. Просто искам да гледате демото. После ако имам нещо, няма да се заяждам повече..

За контакт може да ми пишете ЛС
Аватар
u3HEHAga
Баннат
Баннат
Points: 0,00 
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Май 08, 2022 11:47 pm
Местоположение: United Kingdom
Discord: ЛС
Обратна връзка:
u3HEHAga’s avatar
Loading…

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от u3HEHAga »

Няма смисъл да се оплаквап, в предишната тема е ясно показано , че играеш с помощни средства и по усмотрение на Админа, бана ти не само остава а и отново си баннат, този път дори и без хак, си баннат за това, че си играл с такъв.
Аватар
Kompressor
Потребител
Потребител
Points: 0,00 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Юни 09, 2022 8:52 am

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от Kompressor »

u3HEHAga написа: Пет Юни 10, 2022 9:34 pm Няма смисъл да се оплаквап, в предишната тема е ясно показано , че играеш с помощни средства и по усмотрение на Админа, бана ти не само остава а и отново си баннат, този път дори и без хак, си баннат за това, че си играл с такъв.
Чакай сега, Бях баннат за ден. Разбрах си грешката, и го махнах. И влизам този път без нищо. И понеже не си мисля че ядох правилен бан. Искам да чуя и други ти колеги по тая тема.
Приятна вечер.
Заключено

Обратно към “Архив”