Несправедлив бан - lahoto

Архив на Оплаквания от несправедлив Бан.
Заключено
Аватар
lahoto
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Окт 16, 2022 5:07 pm

Несправедлив бан - lahoto

Мнение от lahoto »

https://dox.abv.bg/download?id=b406002bd6
При изискване от админ Adrenalin - WG i Demo предоставени като демото е над написаното.

Първоначално баннат за 5 мин по повод "пипано cfg" и при въпрос кви са тия простотии никакъв отг.
Какво е пипано от моя страна:
резолюция
fps_max 101
fps_override 1
rate 25000
cl_updaterate 100
cl_cmdrate 100
cl_fastswitch 1
cl_minmodels 1
cl_lc и cl_lw СА на 1 както е във стандартните настройки на ЦС

След като изтече бана влязох обратно и бях баннат завинаги по причина AIM!?!?!?!? няма проблем всеки да си прецени като гледа.

Чата отдолу:

-AdrEnAliN- — Today at 3:36 PM
ne ne
wargods go widqh
dai mi demoto

... нямам символи затова премахвам ненужни писаници

lahoto — Today at 3:45 PM
https://dox.abv.bg/download?id=b406002bd6# - Линк за сваляне
Файл организатор DOX.bg
DOX.bg - Файл организатор
DOX.bg предоставя безплатно пространство от 5 GB за съхранение, организация и споделяне на файлове с големина до 2G.
Image
samo da ne stane tai che posle mi vlizate v komputara
hakercheta malki

-AdrEnAliN- — Today at 3:45 PM
nqma be spoko
i ne sum maluk
budi spokoen
ne sum dete 🙂

lahoto — Today at 3:45 PM
k
razledai i pishi kato gotovo

-AdrEnAliN- — Today at 3:46 PM
izchakai moment da prowerq demoto
trqbwat mi 3 minuti da go prowerq

lahoto — Today at 3:46 PM
ok

lahoto — Today at 3:56 PM
ya pak
pipano cfg
ti adekvaten li si

lahoto — Today at 4:05 PM
neshto sprya da pishesh v edna takava situaciya v koyato tryaa da otgovaryash
zemi se orientirai kam barzi otgovori
shtoto dneska rabotea nemam i moga spokoino da eskaliram situaciyata

lahoto — Today at 4:21 PM
AIM?!?!?!?!?!
ne se pritesnyavai tigar dneska shte se zaema aktivno
ti ne si za nikakav admin

И... чакам да разбера с точност къде е видян AIM (абсолютно ненормална идиотщина) и CFG?
Аватар
u3HEHAga
Баннат
Баннат
Points: 0,00 
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Май 08, 2022 11:47 pm
Местоположение: United Kingdom
Discord: ЛС
Обратна връзка:
u3HEHAga’s avatar
Loading…

Re: Несправедлив бан - lahoto

Мнение от u3HEHAga »

Прегледах демото ти и мога да заявя, че не си чист, по-надолу ще се обоснова и защо.

1-во: Програма те засича като хак
Изображение

2-ро: Ако не си си гледал сам демото - прегледай го ! : ясно се вижда около 6-тата минута и още по явно се вижда на около 9-тата минута как ти нямаш откат, да не говорим, че вторият откат липсва съвсем при стрелба. Загледай добре, твоята стрелба и сравни тази на живите след теб,където стрелят и имат откат.

3-то: Използваш или AHK Norecoil или си добавил някой *.dll файл за оптимизирана стрелба в заключение правя, не ти чиста играта !

Да поясня и темата не е по-правилата написана!
Аватар
lahoto
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Окт 16, 2022 5:07 pm

Re: Несправедлив бан - lahoto

Мнение от lahoto »

u3HEHAga написа: Нед Окт 16, 2022 5:20 pm Прегледах демото ти и мога да заявя, че не си чист, по-надолу ще се обосновя и защо.

1-во: Програма те засича като хак
Изображение

2-ро: Ако не си си гледал сам демото - прегледай го ! : ясно се вижда около 6-тата минута и още по явно се вижда на около 9-тата минута как ти нямаш откат, да не говорим, че вторият откат липсва съвсем при стрелба. Загледай добре, твоята стрелба и сравни тази на живите след теб,където стрелят и имат откат.

3-то: Използваш или AHK Norecoil или си добавил някой *.dll файл за оптимизирана стрелба в заключение правя, не ти чиста играта !

Да поясня и темата не е по-правилата написана!

Аз пък мога да ти заявя, че съм абсолютно чист и нямам НИКАКВИ ДЛЛ файлове и абсолютно никакъв но рекойл... ако имаш но рекойл то той няма да е избирателно на определена секунда а постоянно и ти искаш да ми кажеш че това го виждаш навсякъде. АБСУРД.

Другото нещо е разберете дали дори и на собствената си игра да направите този скан дали няма да ви излезе същото. АИМ НЯМАМ! Демото си не мога да изгледа и ми изписва че е коръптед най-вероятно защото съм баннат.

Обосновата ти е абсолютно неверна и дори в самия скрийн изписва че това което излиза като аим е възможно да е невалидно. Как въобще си мислите че ако имам аим няма да излезе на уаргод или да се види на демото????? Това е абсолютен фарс! Намам никакъв хак и никакъв но рекойл. Това е цс-а ми от Стийм. Точка.
Аватар
lahoto
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Окт 16, 2022 5:07 pm

Re: Несправедлив бан - lahoto

Мнение от lahoto »

И тъй като си играх цял ден за да разбера какво се случи днес и как е възможно абсолютно чист играч да бъде баннат с причина ЕЙМ след преглеждане на чист Уаргод и Ънрийл Сканер съм длъжен да постна наученото и ако на някой му е интересна ситуацията да разбере.

1-во: Няма нужда да обсъждаме, че Уаргод-а ми беше абсолютно чист, това вече е изяснено.

2-ро: Ънрийл Скенерът който използвате е аутдейтед... най-новата версия е от вчера и е 67 Алфа 5. Истинския скан на моето демо е следния: https://dox.abv.bg/download?id=490c375683# - Линк за сваляне
scan.PNG
В описанието на програмата създателят е описал следното:

If demo has multiple [DETECTION] (MORE THAN 5-15 PER DEMO) player with probability of 100% uses illegal programs! - Аз имам 2 детектион-а AIM 4.2 което от долната графа се вижда, че е Fake lag и все пак много под границата от 5. Съпоставяйки това с демото ми, което всички могат да направят тъй като демото ми е качено по-горе ще видят, че в точния момент на тези два детектион-а аз имам сериозен лаг, което очевидно системата го зачита за нередност, а всъщност е обикновен лаг. Именно затова създателят на програмата е споменал много повече повторения на детекшъните да се имат впредвид.

If demo has multiple [WARN] (MORE THAN 15-25 PER DEMO) player with probability of 90% uses illegal programs! - Аз имам 3 Уарн-а което отново е много под границата. Уарновете са AIM 5.5 или Smooth angles/etc, което все още не мога да разбера защо се отчита като уарнинг имайки впредвид виждащото се от демото. И все пак това е само уарнинг над 5 пъти по-малко от фаталната граница.

AIM TYPE 1 - Attack delay

AIM TYPE 2 - Autoattack

AIM TYPE 3 - (Disabled for rewrite)

AIM TYPE 4 - Fake lag

AIM TYPE 5 - Smooth angles/etc

AIM TYPE 6 - HPP Autoattack

AIM TYPE 7 - HPP Trigger bot

AIM TYPE 8 - Universal AIMBOT detection

TRIGGER BOT - OLD AIM / TRIGGER HACK

На фона на гореописаното аз съм баннат от некомпетентен админ под надслов AIM. Друг админ ми каза, че било ясно че не съм AIM, но се виждало че имам някакъв но рекойл хак и това е поредната простотия тъй като се вижда в самото демо какъв ми е рекойла. Същият този прословут админ ми казва, че имам длл или скрипт файл, който ми помагал за по-добра стрелба. ОК.

И сега момента на истината. Ако някой от вашите големи админи ми каже кой със точност е длл или цом или скрипт или какъвто ще да е файла, който ме прави хакер или мръсник и е НЕЛЕГАЛЕН, съм готов да донейтна 50лв на сървъра.

3-то и последно: За админа който ми предложи да си платя 4.80лв и да си махна бана ще му кажа тук отново - ДУХАЙ. ЦС-а е игра за кеф, а не игра от която да си пълниш гушата... гладнико!

Който иска да заповяда и да сравни написаното с демото. Lahoto out!
Аватар
lahoto
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Окт 16, 2022 5:07 pm

Re: Несправедлив бан - lahoto

Мнение от lahoto »

Кореспонденция с Караулов (създателят на Unreal Scanner), в която той потвърждава, че системата е разчела забиване (Freeze) (може да бъде породено от компютър, сървър, интернет, самата игра етц) като Fake Lag 4.2 и в която казва, че ще види дали може да оправи това в следващата версия...
Correspondence 1.PNG
Correspondence 2.PNG
Аватар
lahoto
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Окт 16, 2022 5:07 pm

Развръзка и правда!

Мнение от lahoto »

Този пост е свързан с развръзката от viewtopic.php?p=232#p232 и всичко, което аз направих за да докажа несправедливия си бан от сървъра. Който се интересува е добре дошъл да се запознае.

Караулов качи и най-новият си ъпдейт на Ънрийл Сканър - UPDATE 67 ALPHA 7. В дилемата си дали въобще заслужавате да ви помогна с това си помислих за всички играчи, които като мен са били баннати безпричинно и са се изяждали отвътре. Поради тази причина и заради останалите играчи - https://github.com/UnrealKaraulov/Unrea ... g/v1.67.7a

Няма нужда да ми благодарите, а просто го инсталирайте и започвайте да го използвате СЛЕД КАТО разберете какво всяка стойност онзачава!
Реалният скан на моето демо изглежда по този начин:
final scan.PNG
Както всеки вече може да забележи, пък и ако иска да изпробва, вече НЯМА фейк лаг детекшъни!!!

Това, което е обозначено с WARNING, както самият Караулов е обяснил в пояснението към програмата и в скрийновете които качих, са моменти, в които програмата приканва админа да прегледа демото manually и да прецени дали вижда нещо съмнително, а не че това е детектнат хак. В моят случай системата е решила да направи това в 3 ситуации, в които имам смяна на оръжие (дийгъл, нож, флаш респективно) и последващ натиснат ляв бутон на мишката - абсолютно нищо съмнително особенно след изглеждане на демото според часът на записа. Най-верооятно определена комбинация от движения, които компютъра изисква преглед и най-вероятно нещо което ще бъде оправено в следващите версии. Да припомня, че както пише в описанието на самата програма за да има съмнения свързани с WARNING трябва да има между 15 и 25 записа, в моят случай са само 3 над 5 пъти под съмнителната граница.

За админ-а който ми каза, че имам но рекойл го съветвам да не претупква ситуацията и да прегледа 6та и 9та минута отново (негови думи) през viewdemo, да си забави кадъра през менюто в CS и да ми каже къде не вижда откат. Да @u3HEHAga за теб става въпрос. Ако искаш можем да си направим Тиймс среща за да гледаме заедно къде виждаш нередност. И да офертата за 50лв ще бъде винаги валидна, защото знам че съм абсолютно чист.

Това, с което се занимавам последните дни не го правя за ънбан или за признание, а за всички предишни и бъдещи играчи, които ще баннете неадекватно. Контролирайте егото си и си изтеглете най-новата версия на програмата. Преглеждайте внимателно демотата и не претупквайте работата. Гордея се с това, което постигнах имайки предвид скромните си IT познания. \\//
Аватар
weedyamnesiacs
Собственик
Собственик
Points: 0,00 
Мнения: 82
Регистриран на: Пон Апр 04, 2022 2:47 pm
Discord: weedy#7777
Години: 31
Обратна връзка:

Re: Развръзка и правда!

Мнение от weedyamnesiacs »

Лично аз бих казал че не е било нужно да слагаш програмата и последния ъпдейт на нея, защото я имаме в форума! ще ти кажа друго без преглед на демото щот нямам време да преглеждам толкова много демота, Аз играя секи ден и нямам 1 warning нямам 1 детект! обясни ми за 2 години цъкане в тоя сървър , защо ние админите собственици и заместници нямаме warning , а вие които гледате клипчета и за по добра игра и нагласата на цфг или някой команди за да сте по- добър играч?? обяснете го ? защо??? :) просто всичко след инсталиране на стийм или цс нон стийм след инсталацията пишеш ип и влизаш!!! ако си добър закакво са ти нужни команди и exec към цфг или барнато цфг?!!?! според мен доказва колко неможе да цъкате без да нагласите нещо ++ към играта. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
lahoto
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Окт 16, 2022 5:07 pm

Re: Развръзка и правда!

Мнение от lahoto »

Без да ми казваш, че не гледате демотата, аз го предполагах и честно казано не съм изненадан. Само, че тази употреба на скенера е неправомерна и това може да ви стане ясно от описанието на създателя как се използва, от Хелп менюто в самата програма и също така какви стойности са съмнителни. Решения единствено на базата на програмата не бива да се взимат и един играч става доста съмнителен едва когато програмата разчете 5-15 детекшъна и/или 15-25 уарнинга и има нещо реално съмнително в демото. Както вече ви е ясно, програмата е с цел подпомагане на админите, но също така Караулов постоянно я ъпдейтва, тъй като разчита напълно нормални действия като съмнителни. Последно когато пробвах да изтегля от форума ми излезе, че сте още на Бета версията, така че най-добре си изтеглете ъпдейта отпреди 2 дена, който вече не разчита лаг или зацепване като хак (както беше в моя случай и за който още стоя под надслов "ЕЙМ" и това е повече от скандално).

В интерес на истината вече е ясно, че и аз нямам детекшъни, а от това което се вижда от обяснението на Караулов, уарнингите са единствено причина админ да влезе и да види дали в момента на транзакцията има съмнително действие. Не е потвърждение за нищо, а единствено знак да се провери. Имайки впредвид, че е жива програма тя разчита понякога и самото зацепване на компютъра, интернета и прочие като детекшън или уарнинг. Благодарение на намесата ми проблема с лага и забиването е почти изчистен в последния упдейт. А причините за лаг/забиване могат да са много от бавен интернет до не толкова мощен компютър, до много скинове и модове от самия сървър. Тва примерно защо не съм с гигабитов интернет или пък защо не съм с АМД Ризън или нещо сравнително мощно не е ваша работа, а лично моя.

Както съм писал по-рано моите конфигурации на цс-а са следните:

fps_max 101 - анти лаг
fps_override 1 - анти лаг
rate 25000 - анти лаг
cl_updaterate 100 - анти лаг
cl_cmdrate 100 - анти лаг
cl_fastswitch 1 - бързо сменяне на оръжие без нужен клик за потвърждение - тоест натискаш 2 и ти излиза пистолет, натискаш 1 и ти излиза ак
cl_minmodels 1 - не ме кефят скиновете ви и не виждам добре противниковия играч
duck bound by scroll up - скролвам си щот така ме кефи + не е нелегално
cl_lc, cl_lw - са 1 на всички стандартно от цс-а

dll, exec, info, iso и какви ли не още файлове може да продължавате да си ги сънувате, бълнувате и измисляте. Фактът е, че ги нямам. Цс-а ми е това, което всеки закупил цс от стийм притежава, нищо повече, нищо по-малко.
Заключено

Обратно към “Архив”