[Образец] Кандидатура за Админ

Всеки новорегистриран потребител трябва да прочете правилата и условията за ползване.
Правила на форума
1. Писането на кирилица е задължително!
  • Забранено е да се ползват "4","6","1" вместо "ч","ш","ъ"!
  • Изключения се правят за никове и специални наименувания!
Аватар
`ֆȶαռƈɦօʊ
Собственик
Собственик
Points: 1,00 
Мнения: 56
Регистриран на: Пон Апр 04, 2022 7:29 pm
Местоположение: Sliven , Bulgaria
Discord: stanchou
Години: 21
Обратна връзка:

Re: [Образец] Кандидатура за Админ

Мнение от `ֆȶαռƈɦօʊ »

Ако желаете да станете част от екипа на AMNESIA-CS.COM моля пуснете кандидатура в нова тема със заглавие
по следния образец:

[Кандидат админ] Сървъра - Ника Ви
1. Напишете Вашия ник -
2. За кой сървър кандидатствате -
3. По колко време бихте отделяли на ден за сървъра в които кандидатствате (примерно)
4. Напишете Вашето име -
5. Вашите години -
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите) -
7. Връзка с вас Skype/Discord/Messenger Задължително!
8. Имате ли предишен опит като Сървър Админ и къде -
9. GameTracker Check (линк от сайта за да видим вашето изиграно време в сървъра) -


Примерна кандидатура:
Офтопик:
Заглавие: [Кандидат админ] Dust2 Only - ֆȶαռƈɦօʊ

1. Напишете Вашия ник - ֆȶαռƈɦօʊ
2. За кой сървър кандидатствате - Dust 2 Only
3. По колко време бихте отделяли на ден за сървъра в които кандидатствате (примерно) - 2/3 часа
4. Напишете Вашето име - Станимир Влаев
5. Вашите години - 16
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите) - Спазване на нормата на поведение и наказване на нарушителите в сървъра.
7. Връзка с вас Skype/Discord/Messenger Задължително! - Discord: `ֆȶαռƈɦօʊ#7777
8. Имате ли предишен опит като Сървър Админ и къде - Amnesia-CS / и ...
9. GameTracker Check (линк от сайта за да видим вашето изиграно време в сървъра) - https://www.gametracker.com/player/%D6% ... .92:27015/
Кандидат админът ще бъде отхвърлен без да бъде преглеждана неговата кандидатура в следните случаи:
  • Не отговаря на поставените изисквания.
  • Няма свободно място в сървъра, за който кандидатства.
  • Темата му не е по образец.
  • Има дори 1 бан за последните 3 месеца (независимо в кой сървър и по каква причина).
  • Не е минал 1 месец от последната му кандидатура (от датата на отхвърляне) или 6 месеца, ако вече е бил отхвърлен 3 пъти.
  • Забранено е на Кандидат Админа да си пише по собствената кандидатура, освен ако не му е зададен въпрос.
  • Забранено е агетирането/изнудването/просенето чрез Server Message, ЛС, Чат Бокс-а, Skype, Facebok или някакъв друг Месинджър към Админ, за да ви даде своя глас в кандидатурата. Ако това бъде доказано от Админ/ите вашата кандидатура ще бъде директно отхвърлена.


По кандидатурите имат право да пишат/гласуват само Админи в дадения сървър (членове на екипа). Изключение се прави само, когато имате доказателство + снимка на IP-то, как кандидат админът нарушава дадено правило. Това важи и за автора на темата, освен ако не му е зададен въпрос. Всякакви други коментари ще бъдат наказвани с +1 предупреждение във форума!

Моля не притеснявайте членове на екипа ни в сървърите или в скайп с въпроси "Ще ми погледнеш ли кандидатурата?" или "Защо на него отговорихте, а на мен не?" и други, това само намалява шансовете Ви.
На всеки Кандидат админ ще бъде отговорено в рамките на 7 дни от датата на пускане на кандидатурата. В случаи на отрицателен вот или липса на гласуване, кандидат админа ще бъде отхвърлен!
Дори да отговаряте на изискванията това не е гаранция, че ще бъдете одобрени, защото стриктно подбираме членовете в екипа си.


Всеки Кандидат-Админ, НЕспазващ правилата, ще бъде наказван по преценка на Администратор или Модератор.
Екипът на AMNESIA-CS.COM запазва правото си да променя изискванията по всяко време, ако сметне за нужно!
Изображение
Аватар
osama bin laden
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 22, 2023 9:53 pm

Re: [Образец] Кандидатура за Админ

Мнение от osama bin laden »

1 - osama bin laden
2 - dust 2 only
3 - 2-3 часа.
4 - Виктор Иванов
5 - 18
6 - Защото според мен, имам качествата и годините да се справя с необходимата задача. На възраст съм, която вече съм разумен и знам как да постъпвам в дадени ситуации, понеже наскоро като гледам има доста нарушители в сървъра и бих се справил.
7 - име в дискорд - ilovediggers
8 - Да, но е било доста отдавна, но според мен ще имам още познанията
9 - Main името ми е osama bin laden, но съм влизал и с много други имена, ппц съм с линкнат steam акаунт, но порадни не знайно каква причина, не мога да видя изиграното време. Ето ви линк към профила ми : https://steamcommunity.com/profiles/76561198376165435/
Аватар
u3HEHAga
Баннат
Баннат
Points: 0,00 
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Май 08, 2022 11:47 pm
Местоположение: United Kingdom
Discord: ЛС
Обратна връзка:
u3HEHAga’s avatar
Loading…

Re: [Образец] Кандидатура за Админ

Мнение от u3HEHAga »

Искам само да добавя, че нито си пуснал кандидатура по правилата , нито компетентен администратор/модератор е заключил темата за да няма подобни небивалици !.
Изображение
Аватар
weedyamnesiacs
Собственик
Собственик
Points: 0,00 
Мнения: 82
Регистриран на: Пон Апр 04, 2022 2:47 pm
Discord: weedy#7777
Години: 31
Обратна връзка:

Re: [Образец] Кандидатура за Админ

Мнение от weedyamnesiacs »

съгласен темата трябва да се заключи и да се подреди а ти трябва да пуснеш на ново кандидатура след като си прочетеш правилата и пуснеш там където трябва !!!
Аватар
Igoruiy
Потребител
Потребител
Points: 13,00 
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Окт 29, 2023 8:06 pm

Предложение по рекламе к администратору amnesia-cs.com

Мнение от Igoruiy »

Добрый день.
Ваш форум мне показался очень привлекательным и перспективным.
Хочу приобрести рекламное место для баннера в верхней части сайта, за $400 в месяц.
Платить буду через WebMoney, 50% сразу, а 50% через 2 недели. И еще, адрес моей страницы https://ukr-life.com.ua/ - он не будет противоречить тематике? Спасибо!
Напишите о Вашем решении мне в ПМ или на почту shkutkovigoreczekbest1@gmail.com
Аватар
Ilushiksxe
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 13
Регистриран на: Пон Ное 20, 2023 11:38 am

Как связаться с администратором amnesia-cs.com ??

Мнение от Ilushiksxe »

Могу я связаться с админом ??
Речь идет о рекламе на вашем сайте.
С уважением.
Аватар
Ilushiksxe
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 13
Регистриран на: Пон Ное 20, 2023 11:38 am

Не могу создать новую тему в amnesia-cs.com ??

Мнение от Ilushiksxe »

Прошу подсказать?
Не могу создать первое сообщение.
С уважением.
Аватар
Ilushikiki
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Ное 17, 2023 5:12 am

Удалите пожалуйста amnesia-cs.com ??

Мнение от Ilushikiki »

del plz.
Аватар
Victorbma
Потребител
Потребител
Points: 10,00 
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Яну 26, 2024 9:57 am

Where is Administration amnesia-cs.com??

Мнение от Victorbma »

Can I contact Administration?
I'ts important.
Thank.
Публикувай отговор

Create an account or sign in to join the discussion

You need to be a member in order to post a reply

Create an account

Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute

Регистрация

Sign in

Обратно към “Правила на Форума”